Llogarites i Kursit te Kembimit te Monedhes

TREGU VALUTOR, BIE EURO DHE DOLLARI Luhatja e euros në treg - Vizion Plus - News - Lajme KEMBIMI VALUTOR Kursi i kembimit, cila monedhe dominon ne treg (21 Gusht 2000) Frika nga “euroizimi” i ekonomisë shqiptare

Valutaomvandlare för alla valutor. Här hittar du vår smarta valutaomvandlare där du kan omvandla belopp för vilka valutor du vill! Börja med att välja mellan vilka valutor du vill omvandla mellan i dropdown-listorna nedan, sedan är det bara att fylla i önskade belopp i fälten under dem. Alla beräkningar sker automatiskt och presenteras omedelbart! Monedha e eurozonës e ka filluar me zbritje këtë javë duke u këmbyer kështu me 126.60 lekë. Dollari amerikan, sërish në një ndryshim negativ, kap sot vlerën e 117.60 lekëve. Paundi britanik gjithashtu në një ndryshim negativ këmbehet sot me 143.50 lekë. Dollari kanadez, këmbehet me 83.50 lekë në tregun valutor. Franga zvicerane kap sot […] Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar. A simple and intuitive currency converter, perfect for travelers. Valuta EX provides accurate exchange rates for over 160 world currencies! Bitcoin, monedha virtuale hyn “ilegalisht” në Shqipëri! Kujdes nuk ju mbron askush… Publikuar më 10.07.2017 nga Xhensila Demollaj. Mania e monedhës virtuale vjen edhe në Shqipëri. Megjithëse Banka e Shqipërisë, si dhe Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare thonë se nuk ka asnjë kompani të licencuar për tregtimin e kriptomonedhës, e cila nuk është asgjë më shumë se një ...

[index] [7362] [24828] [30500] [33671] [37042] [10793] [564] [14139] [50850] [1410]

TREGU VALUTOR, BIE EURO DHE DOLLARI

Lajme Arkiva 2000 Këtë javë dollari amerikan ka fituar dy pikë në kursin e këmbimit me lekun. Të hënën e kaluar monedha amerikane ishte në kuotën e 142,7 lekë në blerje dhe 143 lekë ... KURSI I KEMBIMIT VALUTOR - Duration: 1:11. One Tv Vlora 19,034 views. 1:11. Çmendet” euro, ja me sa lekë u këmbye sot - Duration: 1:25. Jeto Shendetshem 28,023 views. 1:25. DOBESOHET LEKU DHE ... Monedha amerikane forcohet ndjeshëm ndaj lekut shqiptar javët e fundit. Në kursin e këmbimit valutor një dollar shkëmbehet me mbi 110 lekë, një shifër kjo e konsideruar si më e larta e ... Leku ka vijuar të forcojë pozitat përkundrejt të gjitha monedhave këtë fundjavë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, një euro u këmbye sot me 129.34 lekë, me 0.22 pikë më ... Kursi i këmbimit ka pësuar luhatje te ndjeshme ne dy ditët e fundit, çka ka bere qe monedha vendase te forcohet kundrejt valutave. ne agjencitë e këmbimit, këtë te premte nje euro ka ...

#